Niezależnie od tego, czy zaczynasz pisać, czy piszesz od jakiegoś czasu, czy od dawna, potrzebujesz ćwiczyć styl. Po to, żeby był coraz lepszy, żebyś coraz sprawniej władał(a) piórem, żeby język nie miał przed Tobą tajemnic, a spod Twoich palców wychodziły dokładnie takie zdania, jakie chcesz.

Żeby tak było, musisz ćwiczyć styl, bo sprawność stylistyczną – tak samo jak sprawność sportową czy w grze na fortepianie – trzeba zdobyć i o nią dbać. Jeśli do tej pory o nie myślałeś(-aś), to czas zacząć! Kiedy zaczniesz myśleć o swoim stylu jak o czymś, co możesz doskonalić i o co dbać, Twoje pisanie wskoczy na wyższy poziom. Dobre zdania same będą do Ciebie przychodzić i coraz łatwiej będzie Ci wyrazić dokładnie to, co chcesz.

Zapraszam Cię na intensywny, 3-godzinny warsztat pracy nad stylem. Poćwiczysz pisanie i wyjdziesz z głową pełną wskazówek do Twojego stylu i pomysłów na ćwiczenia.

Na warsztacie czeka Cię wiedza o tym, jak ćwiczyć styl, jak poprawiać własny tekst i tym samym uczyć się pisać coraz lepiej. No i oczywiście ćwiczenia!

Na warsztat przyjdź ze swoimi dwoma tekstami, nie dłuższymi niż strona A4 z interlinią 1,5.

Chodź pisać i ćwiczyć styl!

CZAS: 12 grudnia, godz. 12 – 15
MIEJSCE: platforma Zoom
KOSZT: 100 zł
BILETY: dostępne są tu
Liczba miejsc ograniczona: 10

Warsztat prowadzę według programu Marii Kuli. Pełną ofertę naszych kursów i warsztatów znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *