Uwielbiam moment, kiedy kończę prowadzić warsztat i zaglądam w twarze uczestników i uczestniczek. Próbuję wtedy zajrzeć im w duszę i odkryć, z jakimi emocjami powrócą do domów. Uśmiech na ich twarzy jest dla mnie największym podziękowaniem i powodem do dumy. A kiedy widzę, jak pod wpływem pozytywnej energii i ogromu wiedzy „unoszą się” nieco nad ziemią, unoszę się i ja. Najlepiej jednak będzie, jak oddam głos uczestniczkom warsztatów …


referencje

Dorota Kraweć-Królikowska, właścicielka firmy Pracownia Sztuki i Architektury Krajobrazu:
„Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez Anię i jestem absolutnie zachwycona. Ania jest wrażliwą i łagodną osobą, potrafi obserwować i wydobyć z każdego ucznia to, co dla niego charakterystyczne. Jestem całkowicie zdecydowana kontynuować trening pisarski pod okiem tak fantastycznej Trenerki. Intuicja mi podpowiada, że pomimo swojej łagodności będzie ona dość wymagającą nauczycielką… :)”

referencje

Małgorzata Konicz-Wilkowska, polonistka:
” Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Anię. Był to dobrze spędzony czas. Prowadząca stworzyła bardzo przyjazną atmosferę do pracy. Wszystkie uczestniczki dzięki temu szybko otworzyły się na zaproponowane zadania. To była dobra lekcja kreatywnego pisania i świetna zabawa. Polecam zajęcia Anny Kopaczewskiej – trenerki pisania!”

referencje

Lidia Miłosz, dyrektorka centrum kultury:
„Podczas prowadzonego przez Anię warsztatu „Bez ceregieli” przede wszystkim uruchomiłam wyobraźnię, wspaniale bawiłam się i odpoczęłam. Zajęcia zaprocentowały wzbogaceniem moich zasobów twórczych. Czułam, że każda z uczestniczek spotkania doświadczyła wyjścia poza schemat myślenia o swoich możliwościach. To zasługa prowadzącej, która stworzyła energetyczną, pełną dobrego humoru atmosferę, wykazała dużą uważność i wrażliwość na potrzeby grupy. Zadania były oparte na zasadzie stopniowania trudności i dostosowane do możliwości uczestniczek. Otrzymałyśmy budującą informację zwrotną. Zawsze wiedziałam, że mam w sobie małą siewkę pisarską. I co z tego, skoro nie dbałam o nią? Ania pokazała, jak zacząć ją pielęgnować, by stała się dojrzałą rośliną, zakorzeniła się na dobre, a w przyszłości … Kto wie? Zaszumiała liśćmi słów i wydała owoce kartek? Czy tak się stanie? Wiem, że wszystko zależy ode mnie. Polecam warsztaty pisarskie z Anną Kopaczewską.”

referencje

Kamila Gurowska, pracownik samorządowy:
„Na warsztat pisarki szłam z pewnymi obawami- nie posiadam doświadczenia w pisaniu, bałam się, że będę odstawać od reszty kursantów. Moje obawy bardzo szybko minęły, dzięki prowadzącej pani Annie Kopaczewskiej. Faktycznie na szkoleniu były osoby bardziej doświadczone, jednak nikt nie dał mi odczuć, że coś idzie mi gorzej, że nie powinno mnie tam być. Pani Anna wprowadziła przemiłą atmosferę. Wiedzę od niej czerpałyśmy z uśmiechem na twarzy. Wszystkie uczestniczki bardzo szybko się dogadały, współpracowały- mimo iż każda z nas była całkiem inna. Ćwiczenia przygotowane przez prowadzącą były bardzo kreatywne i ciekawe. Czas podczas szkolenia minął bardzo szybko. Wyszłam natchniona by kontynuować szkolenia z w/w tematu i za jakiś czas spróbować swych sił i napisać jakieś opowiadanie lub książkę.”

referencje

Aleksandra Skubij, polonistka, dyrektorka szkoły podstawowej:
„Brałam udział w dzisiejszych warsztatach. Pani Trenerka trafiła na zróżnicowaną grupę, a w ciągu trzech godzin pod Jej profesjonalnym okiem zrobiliśmy z zapałem wszystkie ćwiczenia, napisaliśmy każdy po fragmencie tekstu i poznaliśmy się trochę wzajemnie. Bardzo dziękuję. Sobotę zaliczam do udanych i zachowam na długo w pamięci. Polecam!”

Emilia Bartkowska, fotografka, pracownica banku:
„Byłam w sobotę na warsztatach 🙂 Mam po nich ogromną motywację do działania 🙂 Polecam.”